Головна » 2018 » Лютий » 12

Щорічно з настанням холодів збільшується кількість застудних захворювань, що пов’язано в першу чергу з переохолодженням та ослабленням імунної системи організму. Щоб зменшити долю ризику захворіти на грип чи респіраторну інфекцію, радимо вам ознайомитися з наступною інформацією та прислухатися до наших порад.    Грип – це гостре епідемічне захворювання, яке охоплює десятки мільйонів людей щорічно. Воно проявляється у високій температурі, загальній інтоксикації, переважному ураженню нервової, серцево-судинної системи та органів дихання. Це найбільш розповсюджене на земній кулі інфекційне захворювання. Кожного року грип забирає мільйони людських життів. Наприклад, у 1918-1920 рр. небезпечна пандемія викликала захворювання 1,5 млрд. чоловік, з яких більше 20 млн. померло, грип у 1957-58 рр. викликав захворювання у 2 млрд. чоловік.
   Вірус грипу небезпечний тим, що пошкоджує захисні механізми організму, викликає ускладнення, сприяє загостренню хронічних процесів. Досить частим ускладненням, особливо у дітей, може бути пневмонія, набряк легень, отит, гайморит, нефрит, міокардит, пригнічення психічної діяльності, менінгіт, можуть виникати некротичні ділянки в печінці та нирках.
    ... Читати далі »

Переглядів: 92 | Додав: Admin_site | Дата: 2018-02-12

У зв’язку зі збільшенням кількості учнів загальноосвітніх навчальних закладів, які хворіють на ГРВІ, відповідно до вимог п.9.20 ДСанПіН 5.5.2.008-01 «Державні санітарні правила та норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу», призупинено навчальний процес у загальноосвітніх навчальних  закладах м. Дружківка з 12.02.2018 до особового розпорядження.

Заняття вихованців гуртків СЮТ проводяться в індивідуальному режимі.

Переглядів: 89 | Додав: Admin_site | Дата: 2018-02-12

close