Головна » Статті » Мої статті

У Слов'янську нагородили учасників змагань з повітряних зміїв

           Донецьким обласним центром технічної творчості дітей та юнацтва у місті Слов’янську 9 квітня  були проведені обласні змагання з повітряних зміїв серед учнівської молоді Донецької області.

У змаганнях взяли участь команди м. Слов’янська, Краматорська, Дружківка та команда Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва.

Вихованці змагалися у двох класах моделей в особистій першості «Плаский повітряний змій» та «Коробчастий (об’ємний) повітряний змій» і командній першості.

Відповідно до рішення журі дипломами І ступеня було нагороджено:

Тітенка Дениса, вихованця Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва, за зайняте І місце в особистій першості моделей класу «Плаский повітряний змій»;

Шепеля Владислава, вихованця Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва, за зайняте І місце в особистій першості моделей класу «Коробчастий (об’ємний) повітряний змій».

Диплом ІІ ступеня:

Грозь Олексія, вихованця Краматорської станції юних техніків, за зайняте ІІ місце в особистій першості моделей класу «Плаский повітряний змій»;

Ковальова Юрія, вихованця комунального закладу «Станція юних техніків м. Слов’янська», за зайняте ІІ місце в особистій першості моделей класу «Коробчастий (об’ємний) повітряний змій».

Диплом ІІІ ступеня:

Архангельського Юрія, вихованця комунального закладу «Станція юних техніків м. Слов’янська», за зайняте ІІІ місце в особистій першості моделей класу «Плаский повітряний змій»;

Мельника Олександра, вихованця комунального закладу «Станція юних техніків м. Слов’янська», за зайняте ІІІ місце в особистій першості моделей класу «Коробчастий (об’ємний) повітряний змій».

В командній першості:

за І місце – команду Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва (керівник команді Смирнов Р.Б.);

за ІІ місце – команду комунального закладу «Станція юних техніків м. Слов’янська» (керівник команди Чичваркін С.І.);

за ІІІ місце – команду комунального закладу «Станція юних техніків м. Слов’янська» (керівник команди Макушев О.В.).

Наймолодші учасники змагань (Волинець Микола, Сопільняк Іван, Мельник Олексій, Степаніщев Микита, вихованці СЮТ м. Слов’янська), які набрали недостатню кількість балів до призового місця, отримали грамоту «За волю до перемоги».

Основна вимога участі у змаганнях – це власноруч виготовлені моделі зміїв. І тут вихованці проявили велику фантазію та творчість. Різноманітність моделей вразила суддів, а яскраві кольори та різнобарвність не залишили байдужими гостей свята.

100_8670

Яскраве оформлення, бадьорий музичний супровід, навіть сонячна погода створювали святковий настрій і сприяли прагненню учасників змагань до перемоги.

IMG_20160409_130738

100_8674

IMG_20160409_131039

100_8676

Категорія: Мої статті | Додав: Admin_site (2018-06-20)
Переглядів: 43 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
close