26 лютого на базі Дружківської станції юних техніків Донецький обласний центр технічної творчості дітей та юнацтва провів обласний семінар – практикум для керівників гуртків  ракетомоделювання Донецької області. В семінарі брали участь 15 керівників гуртків ракетомоделювання   з міст: Слов’янськ, Костянтинівка, Красноармійськ, Бахмут, Краматорськ, Дружківка, а також керівники гуртків  ракетомоделювання Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва. Гостей семінару привітали  в.о. заст. директора ДОЦТТДЮ Калігаєва Олена Павлівна, методист відділу спортивно – технічної роботи ДОЦТТДЮ Плаксій В.І., методист  організаційно – масового відділу ДОЦТТДЮ Яровенко Л.М. 

В.о. заст.. директора  ДОЦТТДЮ Калігаєва Олена Павлівна ознайомила присутніх  з планом проведення семінару та регламентом, а також розповіла  про перспективи розвитку науки і техніки Донецького краю та залучення учнівської молоді до занять у гуртках науково – технічного напряму. Керівник гуртка  ракетомоделювання Дружківської  СЮТ  Архіпов Б.І. у своїй доповіді підкреслив важливість розвитку творчих здібностей  та пізнавальної діяльності на заняттях з ракетомоделювання. Керівник гуртка ракетомоделювання ДОЦТТДЮ Тарасов І.М. звернув увагу на технологію виготовлення спортивних моделей ракет. Проведений майстер – клас на тему «Виготовлення спортивних моделей ракет» визвав жвавий інтерес у всіх присутніх.

Підсумки семінару – практикуму були підведені за круглим  столом, під час якого усі присутні взяли участь у обговоренні Закону України «Про освіту». Учасники семінару мали можливість ознайомитись з системою  роботи Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва, обмінялися досвідом роботи гуртків ракетомоделювання, були розробленні методичні рекомендації щодо проведення змагань з ракетомоделювання.   Учасники семінару висловили подяку організаторам обласного семінару-практикуму для керівників гуртків ракетомоделювання Донецької області та відзначили, що семінар відбувся на високому організаційному та професійному рівні.

 DSC05679 DSC05681 
 DSC05686  DSC05693
 DSC05694  DSC05695
 DSC05699  DSC05700
 DSC05702  

... Читати далі »

Переглядів: 174 | Додав: Admin_site | Дата: 2018-01-25

close