Головна » Статті » Мої статті

Призери другого (міського) етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» - 2018
  1. Нагородити:

1.1дипломом 1 ступеня

- Мазуренчик Альону, 15 років, вихованку ЗШ № 17,за роботу «Боб», керівник Щербина Зоя Кирилівна;

- Репяка Даніїла, 14 років, вихованеця СЮТ, за роботу «Чарівна леді», керівник Удовиченко Марина Олександрівна;

- Арсентьєву Владиславу, 11років, вихованку СЮТ, за роботу «Маки», керівник Удовиченко Марина Олександрівна;

- Якименко Дарю,12 років, вихованку СЮТ, за роботу «Прапор України», керівник Удовиченко Марина Олександрівна;

- Бондареву Злату, 10 років, вихованку СЮТ, за роботу «Квіти України», керівник Стьопочкіна Світлана Анатоліївна;

- Кудіна Георгія, 10 років, вихованеця СЮТ, за роботу «Навколо світу. Франція», керівник Стьопочкіна Світлана Іванівна;   

- Чернякову Мілану, 6 років, вихованку СЮТ, за роботу «Барвиста галявина», керівник Капінос Альона Володимирівна;

- Шевандо Наталю, 16 років, вихованку ЗШ№ 1, за роботу «Натюрморт», керівник Лисенко Надія Іванівна;

- Хадуськіну Катерину, 11 років, вихованку СЮТ, за роботу «Кінь удачі», керівник Капінос Альона Володимирівна;

- Кущенка Андрія, 11 років, вихованця СЮТ, за роботу «Веселий настрій», керівник Капінос Альона Володимирівна;

- Кудрявцеву Дарину, 9 років, вихованку ЦДЮТ,за роботу «Масляна», керівник Гутник Ольга Львівна;

- Гейко Єлизавету, 13 років, вихованку ЦДЮТ, за роботу «Господар лісу», керівник Гутник Ольга Львівна;

- Полукеєву Дарину, 14 років, вихованку ЦДЮТ, за роботу «Зима у лісі», керівник Ал-Джанабі Вікторія Павлівна;

- Іващенко Ксенію, 9 років, вихованку ЦДЮТ, за роботу «Зимові візерунки», керівник Ал-Джанабі Вікторія Павлівна;

-  Подольську Поліну, 11 років, вихованку ЦДЮТ, за роботу «Ляльку», керівник Пимонова Тетяна Петрівна;

- Ганночку Світлану, 15 років, вихованку ЦДЮТ, за роботу «Зайчиха», керівник Пимонова Тетяна Петрівна;

- Хозяїнову Євгенію, 9 років, вихованку ЦДЮТ, за роботу «Весняний танок», керівник Пимонова Тетяна Петрівна; 

- Мохно Поліну, 10 років, вихованку ЦДЮТ, за роботу «Великодній сюрприз», керівник Прокопенко Олександра Вікторівна;

- Риндіну Діану, 8 років, вихованку ЦДЮТ, за роботу «Ягідний сезон», керівник Прокопенко Олександра Вікторівна;

- Роменську Валерію,13 років, вихованку ЦДЮТ, за роботу «Півник», керівник Прокопенко Олександра Вікторівна;

- Глазунову Єлизавету, 15 років, вихованку ЦДЮТ, за роботу «Берегиня роду», керівник Іваненко Вікторія Володимирівна;

- Тарабаріну Анастасію, 10 років, вихованку ЦДЮТ, за роботу «Спогади скіфів», керівник Іваненко Вікторія Володимирівна;

- Коваленко Поліну, 8 років, вихованку ЦДЮТ, за роботу «Щаслива родина», керівник Іваненко Вікторія Володимирівна.

 

            

1.2 дипломом 2 ступеня

- Гавелей Ганну, 17 років,  вихованку ЗШ №17, за роботу «Лялька», керівник Щербина Зоя Кирилівна;

- Чігерьову Ірину, 16 років, вихованку ЗШ №7, за роботу «Різдво», керівник Чернишова Ірина Едуардівна;

- Білоцерковець Іллю та Білоцерковець Марію, 7 років, вихованців НВК №3, за роботу «Метелик», керівник Каритнєва Надія Сергіївна;

- Кедь Даніїла, 8 років, вихованця ЗШ№7, за роботу  «Маленька Українка», керівник Каріх Лілія Миколаївна;

- Білоус Дар’ю, 11 років, вихованку СЮТ, за роботу «Герб України», керівник Удовиченко Марина Олександрівна;

- Волосюка Миколу, 9 років, вихованця ЗШ №1, за роботу «Мій рідний край», керівник Наливайко Тетяна Борисівна;

- Кущенка Андрія, 11 років, вихованця СЮТ, за роботу «Природа України», керівник Капінос Альона Володимирівна;

- Колозіна Іллю, 12 років, вихованця гімназії «Інтелект», за роботу «Чайний дім», керівник Татарченко Анатолій Миколайович;

- Шевченко Олену і Шматову Катерину, 11 років і 12 років, вихованців СЮТ, керівник Кедь Тетяна Володимирівна;

- Тихомирову Анастасію, 14 років, вихованку СЮТ, за роботу «Моя країна - Україна», керівник Кедь Тетяна Володимирівна;

- Захарова Віталія, 11 років, вихованця ЦДЮТ, за роботу «Зимовий подарунок», керівник Прокопенко Олександра Вікторівна;

- Логачову Софію, 12 років, вихованку ЦДЮТ, за роботу «Українське село», керівник Іваненко Вікторія Володимирівна;

-Дьомину Емму, 12 років, вихованку ЦДЮТ, за роботу «Леді у сукні», керівник Гутник Ольга Львівна.

              

 

1.3дипломом 3 ступеня

- Коваленка Данила, 9 років, вихованця НВК №4, за роботу «Сонячні квіти», керівник Бурдун Ірина Петрівна;

- Махнюк Поліну, вихованку ЗШ №1, 16 років, за роботу «Одяг малечі», керівник Лисенко Надія Іванівна;

- Головченка Владислава, 10 років, вихованеця НВК №14, за роботу «Квіти рідний край», керівник Безугла Наталія Іванівна;

- Бородіну Поліну, 9 років, вихованку ЗШ №7, за роботу «Красуня - українка», керівник Каріх Лілія Миколавна;

- Жидченка Артема, 8 років, вихованця НВК №4, за роботу «»,керівник Наливайко В.Ю.;

- Долошко Ганну, 9 років, вихованку НВК №10, за роботу «Яка дивовижна ця квітка, У неї чарівність своя…», керівник Маслюк Людмила Олександрівна;

- Гладких Анастасію, 15 років, вихованку ЗШ №6, за роботу «Чай з лимоном», керівник Земська І.Г.;

- Толову Валерію, 12 років, вихованку НВК №10, за роботу «Зайка-подоляночка», керівник Кедь Тетяна Володимирівна;

- Дорохіну Христину і Суворікову Анжелу, 11 років, вихованці СЮТ, за роботу «Вірний друг», керівник Кедь Тетяна Володимирівна;

- Корсун Марію, 14 років, вихованку НВК №14, за роботу «Разом назавжди», керівник Заборська Ірина Володимирівна;

- Гавриліну Ганну , 17 років, вихованку ЗШ№6, за роботу «Луговий букет», керівник Земська І.Г.;

- Бомбіну Діану, 13 років, вихованку ЗШ №12, за роботу «Яйце декоративне», керівник Биховець Оксана Станіславівна;

- Самойлова Михайла, 7 років, вихованця НВК №11, за роботу «Квітуча Україна», керівник Дєлій Ірина Вікторівна;  

- Мостову Алісу, 6 років, вихованка НВК №10, за роботу «Українське подвір’я», керівник Безкровна Наталя Василівна;

- Паничева Віталія, 7 років, вихованця НВК №11, за роботу «Вечоріє», керівник Дєлій Ірина Вікторівна;

- Денисову Поліну, 13 років, вихованку гімназії «Інтелект», за роботу «Вишиваний рідний край», керівник Жуковська Ірина Яківна;

- Рикуш Богдан,12 років, вихованець гімназії «Інтелект», за роботу «Підсвічник», керівник Татарченко Анатолій Миколайович;

- Умніков Микита, 17 років, вихованця ЗШ №12, за роботу «Колиска» , керівник Буркаль Сергій Іванович;

- Непомящего Антона, 8 років, вихованця ЗШ № 7, за роботу «Моя Україна – Україна», керівник Шлома Олена Михайлівна;

- Канішева Данила, 12 років, вихованця гімназії «Інтелект», за роботу «Наша україночка», керівник Татарченко Анатолій Миколайович;

- Дубову Марію, 15 років, вихованку ЗШ №7, за роботу «Осінній вернісаж», керівник Чернишова Ірина Едуардівна;   

- Пимонову Софію, 8 років, вихованку ЦДЮТ, за роботу «Танці на галявині», керівник Іваненко Вікторія Володимирівна.    

 

 

2. За активну участь у виставці – конкурсі з декоративно – ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» серед учнів шкіл та вихованців ПНЗ відзначити заклади:

- Станцію юних техніків (Братищенко О.Ф.);

- Центр дитячої та юнацької творчості (Сердюк Т.М.);

- Загальноосвітню школу №6 (Кулик Т.І.);

- Загальноосвітню школу №17 (Василенко Ж.Ю.);

- Загальноосвітню школу №12 (Чуприна А.С.);

- Загальноосвітню школу №1 (Шевченко Л.В.);

- Загальноосвітню школу №7 (Рябченко О.Л.);

- Загальноосвітня школа №9 (Єрохова Л.О.)

- НВК №4 (Воробей Л.В.);

     - НВК №10 (Бондаренко М.Д.);

- НВК №11 ();

- НВК №14 (Вовкотруб Н.В.);

- НВК №3 (Шевцова Т.М.);

- Гімназія «Інтелект» (Лугова В.М.);

3. За високий рівень підготовки призерів другого (міського) етапу Всеукраїнської виставки – конкурсу декоративно – ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» оголосити подяку керівникам гуртків позашкільних навчальних закладів та працівникам шкіл:

- Удовиченко М.О., Капінос А.В., Бурдун І.П., Стьопочкіній С.І., Кедь Т.В. (СЮТ);

- Прокопенко О.В., Ал-Джанабі В.П., Пимоновій Т.П., Іваненко В.В., Гутник О.Л. (ЦДЮТ);

- Куплевацька С.О., Земська І.Г. (ЗШ №6);

- Щербина З.К.(ЗШ №17);

- Биховець О.С., Буркаль С.І. (ЗШ № 12);

- Лисенко Н.І., Наливайко Т.Б. (ЗШ №1);

- Чернишова І.Е., Каріх Л.М., Шлома О.М. (ЗШ №7);

-  Бурдун І.П., Наливайко В.Ю. (НВК №4);

- Маслюк Л.О., Кедь Т.В., Безкровна Н.В. (НВК №10);

- Дєлій І.В. (НВК №11);

- Безугла Н.І., Заборська І.В. (НВК №14);

- Каритнєва Н.С. (НВК №3);

- Татарченко А.М., Жуковська І.Я. (гімназія «Інтелект»).    

Категорія: Мої статті | Додав: Admin_site (2018-02-22)
Переглядів: 50 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
close