Головна » 2018 » Січень » 25 » Обласні змагання з авіамодельного спорту
10:36 AM
Обласні змагання з авіамодельного спорту

В переддень Святого Миколая департамент освіти і науки облдержадміністрації, спільно із Донецьким обласним центром технічної творчості дітей та юнацтва (далі – ДОЦТТДЮ), провели обласні змагання з авіамодельного спорту (зальні моделі). 11 команд міст Слов’янська, Краматорська, Бахмуту та гуртківці ДОЦТТДЮ змагалися в особистій, командній першості з, власноруч виготовленими, моделями класів А (планер схематичний), А-mini (планер схематичний mini), F (плануюча одномоторна копія), В (гумомоторна копія), М-плануюча багатомоторна копія, N (оригінальний літальний апарат (ОЛА).

Протягом змагань 50 юних спортсменів завзято виборювали призові місця, а уболівальники підтримували їх оплесками та вигуками.

«У масовому розвитку авіамодельного спорту велику роль відіграє емоційний фактор спортивно-технічних змагань. Гостра боротьба, яка відбувається під час змагань, розвиває в учнівської молоді любов до спорту, що обумовлює необхідність систематично тренуватись», - зазначає в.о. директора ДОТТДЮ Ігор Борисенко.
Участь в обласних змаганнях стимулює спортсменів удосконалювати свою майстерність, техніку, що в свою чергу, створює необхідні умови для досягнення високих спортивних результатів.

Ось так невимушено та продуктивно, через змагання, педагоги області сприяють вихованню у гуртківців наполегливості, волі до перемоги, сміливості, відчуття командного духу, дружби, добра, а також залученню все більшої кількості дітей до гуртків спортивно-технічного напряму.

За рішенням суддівської колегії місця були розподілені таким чином:
Особиста першість моделей класу А – планер схематичний:
ШевченкоАндріц – 1 місце, Краматорська Станція юних техніків (команда №1);
Гуденко Роман – 2 місце, Донецький обласний центр технічної творчості дітей та юнацтва (команда №2);
Муслієнко Кирило – 3 місце,Краматорська Станція юних техніків (команда №2).
Особиста першість моделей класу А-mini – планер схематичний mini:
Чугаєв Данило – 1 місце, «Чайка 1» м. Слов'янськ;


Лисаков Владислав – 2 місце, Донецький обласний центр технічної творчості дітей та юнацтва (команда №2);
Лащенко Артем – 3 місце, Краматорська Станція юних техніків (команда №1).
Особиста першість моделей класу В – гумомоторна копія:
Гриньов Максим – 1 місце, Центр позашкільної роботи Краматорської міської ради;
Ковальов Михайло – 2 місце, Центр позашкільної роботи Краматорської міської ради;


Спарварт Єгор – 3 місце, Центр позашкільної роботи Краматорської міської ради.
Особиста першість моделей класу F – плануюча одномоторна копія:
Буравльов Артем – 1 місце, Центр позашкільної роботи Краматорської міської ради;
Вакулін Олександр – 2 місце, «Чайка 1» м. Слов'янськ;
Суліман Владислав – 3 місце,«Чайка 1» м. Слов'янськ.


Особиста першість моделей класу М – плануюча багатомоторна копія:
Буравльов Артем – 1 місце, Центр позашкільної роботи Краматорської міської ради;
Спарварт Єгор – 2 місце, Центр позашкільної роботи Краматорської міської ради;
Муслієнко Кирило – 3 місце,Краматорська Станція юних техніків (команда №1).
Особиста першість моделей класу N – оригінальний літальний апарат (ОЛА):
Гуденко Роман – 1 місце, Донецький обласний центр технічної творчості дітей та юнацтва (команда №2);


Волковський Олександр – 2 місце, Краматорська Станція юних техніків (команда №2)
Секретар Микита – 3 місце, Краматорська Станція юних техніків (команда №2)
Командна першість:
1 місце – командаЦентру позашкільної роботи Краматорської міської ради (керівник команди – Кудєлін Сергій Володимирович);
2 місце – команда «Чайка 1» м. Слов'янськ (керівник команди – Лобов Павло Сергійович);
3 місце – команда №1 Краматорської Станції юних техніків (керівник команди – Москвін Микола Леонідович).


Грамотами Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва нагородили керівників команд за підготовку призерів обласних змаганьз авіамодельного спорту (зальні моделі):

Кудєліна Сергія Володимировича, керівника команди Центру позашкільної роботи Краматорської міської ради;


Лобова Павла Сергійовича, керівника команди «Чайка 1» м. Слов'янськ;
Москвіна Миколу Леонідовича, керівника команди №1 Краматорської Станції юних техніків;
Любима Леоніда Васильовича, керівника команди №2 Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва;


Дерев’янченка Віктора Тимофійовича, керівника команди №2 Краматорської Станції юних техніків.

Переможці отримали медалі, дипломи і солодкі подарунки від покровителя дітей та подорожуючих Св. Миколая! Успіхів, натхнення, перемог!

Джерело: https://slavdelo.dn.ua/2017/12/21/oblasni-zmagannya-z-aviamodelnogo-sportu-vidbulis-u-slov-yansku/

Переглядів: 32 | Додав: Admin_site | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
close