Головна » Архів матеріалів

Конкурс відбудеться у два етапи: І етап – відбірний (обласний, заочний) – у березні – червні, ІІ етап – фінальний (всеукраїнський, очний) – у вересні цього року в місті Києві. Конкурс проводиться в чотирьох номінаціях: «Звалища та довкілля», «Популяризація екологічно безпечного способу життя», «Альтернативна енергетика», «Енергозбереження в побуті та навчальному закладі» (додаток 1). Для участі в І етапі конкурсу необхідно до 4 травня ц. р. надіслати на поштову адресу обласного територіального відділення МАН України письмову заявку (додаток 2) та дослідницьку роботу на паперових і електронних носіях. Журі І етапу конкурсу розгляне подані учасниками роботи і визначить у кожній номінації по два переможці, які будуть запрошені до участі в ІІ етапі конкурсу. Загальний список учасників, запрошених до участі в ІІ етапі конкурсу, буде оприлюднений до 31 серпня ц. р. на сайті НЦ «МАНУ» www.man.gov.ua.

Про місце й терміни проведення ІІ етапу конкурсу буде повідомлено додатково.  ... Читати далі »

Переглядів: 103 | Додав: Admin_site | Дата: 2018-02-02

В гуртку космічного макетування та моделювання міської станції, після новорічних свят прийшла напружена пора підготовки до другого (міського) етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Гуртківці з ентузіазмом працюють над завершенням своїх робіт. Зрозуміло, що юні конструктори-умільці бажають перемогти в конкурсі та отримати заслужені винагороди. Дуже сподівається Волошко Дмитро, що його модель реактивного літака сподобається любителям моделювання. Зацікавлено працює Олексій Нерівний над виготовленням космічного робота "Святогір". Старанно працюють Раякін Олександр та Тупальський Данило, прикладаючи до діла не абиякі сили та можливості в досягненні своєї мети. Працюючи над виготовленням експонатів на виставку, діти навчаються майстерності, готуються до усвідомленого вибору професії та життєвого шляху. Керівник гуртка Братищенко Ігор Федорович пробуджує у дітей допитливість, любов до праці, науки та знань.

Переглядів: 91 | Додав: Admin_site | Дата: 2018-02-02

Умови проведення: 1. Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України є одним із провідних заходів МАН. 1. Конкурс проводиться у три етапи: І етап - районний (міський); II етап - республіканський; III етап - Всеукраїнський (фінальний).

2. У загальноосвітніх, позашкільних і професійно-технічних навчальних закладах може проводитися відбірковий тур І етапу Конкурсу у формі конференцій наукових товариств учнів, якщо такі товариства у цих закладах діють. Порядок організації та проведення конференції наукового товариства учнів визначається наказом керівника навчального закладу або керівним органом наукового товариства. Підсумки конференції наукового товариства учнів затверджуються наказом керівника навчального закладу. На підставі цього наказу визначається список учнів, які братимуть участь у І етапі Конкурсу.  ... Читати далі »

Переглядів: 82 | Додав: Admin_site | Дата: 2018-02-02

П'ять порад допоможуть впоратися з небезпекою

1. Попереджений - означає озброєний. Ситуацію легше попередити, ніж справлятися з її наслідками. Потурбуйтеся про своє взуття, не пожалійте грошей за якість, адже краще віддати гроші за річ, чим за лікування. Зверніть увагу на підошву - вона не повинна ковзати по рівній поверхні. Також Ви можете встановити спеціальні накладки з шпильками - льодоходи коштують недорого, а користь при ходінні колосальна.

2. Краще всього обійти. При підході до заледенілої калюжі звернете увагу на можливість уникнути прямого проходу по ній. Краще зробити декілька зайвих кроків, не вдаючись до спокуси скоротати шлях напростець по льоду, тим самим зберігши своє здоров'я і цілісність кінцівок. До тому-ж, піша ходьба корисна для Вашого здоров'я.

3. Пересувайтеся обережно. Раз вже Вам не вдалося обійти заледенілу ділянку дороги, а про своє взуття, з яких-небудь причин, Ви не потурбувалися, пройти по льоду, все-таки, можна. Тільки робити ц ... Читати далі »

Переглядів: 73 | Додав: Admin_site | Дата: 2018-02-02

На базі Станції юних техніків пройшов другий (міський) етап Всеукраїнської виставки - конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» серед учнів шкіл та вихованців ПНЗ з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей, розвитку їх творчих здібностей, кмітливості, формування стійкого інтересу до пошукової творчої діяльності та згідно з планом міського відділу освіти на 2017-2018 навчальний рік У виставці – конкурсі взяли участь: СЮТ, ЦДЮТ, ЗШ №6, ЗШ №12, ЗШ №17, ЗШ №1, ЗШ №7, НВК №14, НВК №11, НВК №4, НВК №10, НВК №10, гімназії «Інтелект». Жюрі визначає переможців. Вітаємо учасників! Бажаємо творчого натхнення!

Переглядів: 69 | Додав: Admin_site | Дата: 2018-01-30

97 років тому, 29 січня 1918 року, українці стримали наступ ворога на Київ, проявивши жертовність і героїзм заради незалежності України. Бій українських вояків проти більшовицької армії на станції Крути затримав ворога на чотири дні. Таким чином добровольці утримали столицю на час, необхідний для укладання Брест-Литовського миру, який de-facto означав міжнародне визнання української незалежності.

Переглядів: 96 | Додав: Admin_site | Дата: 2018-01-29

19 грудня розпочалась реєстрація учасників VIII Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти. Конкурс проводить Інтернет Асоціація України за підтримки Міністерства освіти і науки України з метою сприяння впровадженню та поширенню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес, забезпеченню прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти, створенню умов формування закладами освіти відкритих і загальнодоступних ресурсів з інформацією про свою діяльність та оприлюднення такої інформації. Детальніше про перелік номінацій, критерії оцінювання та терміни проведення Конкурсу - див. Положення про конкурс. Для участі в конкурсі необхідно до 09.02.2018 р. надіслати  скан-копію заявки на електронну адресу Оргкомітету contest@inau.ua та заповнити анкету:

АНКЕТА для участі у Конкурсі    ... Читати далі »

Переглядів: 92 | Додав: Admin_site | Дата: 2018-01-26

22 листопада 2017 року у м. Слов’янськ на базі Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва відбувся обласний семінар з керівниками гуртків авіамодельного спорту та повітряних зміїв позашкільних навчальних закладів науково-технічного напряму Донецької області. Семінар був організований з метою підвищення освітнього рівня керівників гуртків авіамоделювання та конструювання повітряних зміїв, вивчення сучасних проблем та перспектив розвитку позашкільних навчальних закладів технічного напряму. У семінарі взяли участь 19 керівників гуртків зі Слов’янська, Краматорська, Дружківки , Костянтинівки, Соледару, Бахмуту та Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва. З привітальним словом виступив в.о. директора ДОЦТТДЮ Борисенко Ігор Володимирович. У своїй доповіді він розповів про стан та перспективи розвитку науково-технічного напряму роботи в позашкільних навчальних закладах освіти Донецької області.  ... Читати далі »

Переглядів: 95 | Додав: Admin_site | Дата: 2018-01-25

В переддень Святого Миколая департамент освіти і науки облдержадміністрації, спільно із Донецьким обласним центром технічної творчості дітей та юнацтва (далі – ДОЦТТДЮ), провели обласні змагання з авіамодельного спорту (зальні моделі). 11 команд міст Слов’янська, Краматорська, Бахмуту та гуртківці ДОЦТТДЮ змагалися в особистій, командній першості з, власноруч виготовленими, моделями класів А (планер схематичний), А-mini (планер схематичний mini), F (плануюча одномоторна копія), В (гумомоторна копія), М-плануюча багатомоторна копія, N (оригінальний літальний апарат (ОЛА).

... Читати далі »

Переглядів: 84 | Додав: Admin_site | Дата: 2018-01-25

21 жовтня 2017 року в м. Костянтинівка Донецьким обласним центром

технічної творчості дітей та юнацтва на базі «Станції юних техніків

Костянтинівської міської ради» відбулися обласні змагання з початкового

технічного моделювання серед молодших школярів, з метою творчого та

інтелектуального розвитку дітей, залучення до технічної творчості учнів

молодшого шкільного віку.

У змаганнях прийняли учать 10 команд (20 вихованців) гуртків

початкового технічного моделювання з Костянтинівки, Покровська, Бахмута,

Краматорська, Торецька, Дружківки та Донецького обласного центру

технічної творчості дітей та юнацтва.  ... Читати далі »

Переглядів: 69 | Додав: Admin_site | Дата: 2018-01-23

« 1 2 ... 4 5 6 7 »
close