Головна » Архів матеріалів

1.1дипломом 1 ступеня

- Колозіна Іллю, 12 років, вихованця СЮТ, за роботу «Старовинний вітрильник», керівник Братищенко Олег Федорович;

-Карпікова Антона, 13 років, вихованця СЮТ, за роботу «Космічний корабель», керівник Братищенко Ігор Федорович;

-Рикуша Богдана, 13 років, вихованця СЮТ, за роботу «Ракета «Метеор 2»», керівник Сабаченков Єлізар Анатолійович

      1.2 диплом 2 ступеня

- Такташова Пилипа, 12 років, вихованця СЮТ, за роботу «Вітрильна яхта», керівник Братищенко Олег Федорович;

- Буйліна Павла, 12 років, вихованця СЮТ, за роботу «Підводний човен Л-З» , керівник Братищенко Олег Федорович; ... Читати далі »

Переглядів: 62 | Додав: moderator_Vlad_Savitski | Дата: 2018-04-17

Вітаємо переможців!!!

1.1дипломом 1 ступеня

- Кушиля Артема, 10 років, вихованець СЮТ, за роботу «Вітрильна яхта», керівник Братищенко Олег Федорович;

- Бильєва Микиту, 9 років, вихованець СЮТ, за роботу «Ракетний катер», керівник Братищенко Олег Федорович;

- Кириченка Олександра, 10 років, вихованець СЮТ, за роботу «Космічний робот «Галактіон»», керівник Братищенко Ігор Федорович;

- Мозгова Данила, 9 років, за роботу «Космічний планстохід «Дослідник»», керівник Братищенко Ігор Федорович;

- Глухова Вадима, 10 років, вихованця СЮТ, за роботу «Десантний панцерник «Вихор»», керівник Братищенко Ігор Федорович;

- Майстренко Олену, 7 років, вихованку ЗШ №12, за роботу «Весняний букет», керівник Конотоп Людмила Дмитрівна. ... Читати далі »

Переглядів: 60 | Додав: Admin_site | Дата: 2018-03-05

Сьогодні, 26 лютого, розпочинається другий (міський) етап Всеукраїнської виставки – конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання-2018.  Конкурс проводиться за розділами «Найпростіші авто-, авіа-, судно- та ракетомоделі», «Моделі різних машин та механізмів», «Найпростіші механічні ігри та іграшки», «Ігри, іграшки та атракціони з використанням елементів електротехніки», «Вироби в стилі народних мистецтв та сучасного дизайну», «Сувеніри та м’яка іграшка», «Вироби в техніці оригамі та паперопластики», «Макети будівель». Журі підведе підсумки та визначить переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Юним винахідникам бажаємо успіхів!

Переглядів: 117 | Додав: Admin_site | Дата: 2018-02-26

У зв’язку зі зменшенням кількості учнів загальноосвітніх навчальних закладів, які хворіють на ГРВІ, відповідно до вимог п.9.20 ДСанПіН 5.5.2.008-01 «Державні санітарні правила та норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу»,  навчальний процес у загальноосвітніх навчальних  закладах м. Дружківка відновлено з 22.02.2018 року.

Заняття вихованців гуртків СЮТ проводяться відповідно розкладу занять у  звичайному режимі.

Переглядів: 87 | Додав: Admin_site | Дата: 2018-02-22

Підведени підсумки другого (міського) етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Вітаємо переможців!!!

Дипломом 1 ступеня нагороджено

- Мазуренчик Альону, 15 років, вихованку ЗШ № 17,за роботу «Боб», керівник Щербина Зоя Кирилівна;

- Репяка Даніїла, 14 років, вихованеця СЮТ, за роботу «Чарівна леді», керівник Удовиченко Марина Олександрівна;

- Арсентьєву Владиславу, 11років, вихованку СЮТ, за роботу «Маки», керівник Удовиченко Марина Олександрівна;

- Якименко Дарю,12 років, вихованку СЮТ, за роботу «Прапор України», керівник Удовиченко Марина Олександрівна;

- Бондареву Злату, 10 років, вихованку СЮТ, за роботу «Квіти України», керівник Стьопочкіна Світлана Анатоліївна;

- Кудіна Георгія, 10 років, вихованеця СЮТ, за роботу «Навколо світу. Франція», керівник Стьопочкіна Світлана Іванівна;  ... Читати далі »

Переглядів: 156 | Додав: Admin_site | Дата: 2018-02-22

Щорічно з настанням холодів збільшується кількість застудних захворювань, що пов’язано в першу чергу з переохолодженням та ослабленням імунної системи організму. Щоб зменшити долю ризику захворіти на грип чи респіраторну інфекцію, радимо вам ознайомитися з наступною інформацією та прислухатися до наших порад.    Грип – це гостре епідемічне захворювання, яке охоплює десятки мільйонів людей щорічно. Воно проявляється у високій температурі, загальній інтоксикації, переважному ураженню нервової, серцево-судинної системи та органів дихання. Це найбільш розповсюджене на земній кулі інфекційне захворювання. Кожного року грип забирає мільйони людських життів. Наприклад, у 1918-1920 рр. небезпечна пандемія викликала захворювання 1,5 млрд. чоловік, з яких більше 20 млн. померло, грип у 1957-58 рр. викликав захворювання у 2 млрд. чоловік.
   Вірус грипу небезпечний тим, що пошкоджує захисні механізми організму, викликає ускладнення, сприяє загостренню хронічних процесів. Досить частим ускладненням, особливо у дітей, може бути пневмонія, набряк легень, отит, гайморит, нефрит, міокардит, пригнічення психічної діяльності, менінгіт, можуть виникати некротичні ділянки в печінці та нирках.
    ... Читати далі »

Переглядів: 92 | Додав: Admin_site | Дата: 2018-02-12

У зв’язку зі збільшенням кількості учнів загальноосвітніх навчальних закладів, які хворіють на ГРВІ, відповідно до вимог п.9.20 ДСанПіН 5.5.2.008-01 «Державні санітарні правила та норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу», призупинено навчальний процес у загальноосвітніх навчальних  закладах м. Дружківка з 12.02.2018 до особового розпорядження.

Заняття вихованців гуртків СЮТ проводяться в індивідуальному режимі.

Переглядів: 89 | Додав: Admin_site | Дата: 2018-02-12

Інформаційні та веб-технології використовуються при конструюванні моделей гуртка «Космічного макетування та моделювання». Одним із цікавіших напрямків моделювання є альтернативний моделизм - створення моделі за допомогою вільної фантазії. Вихованцям пропонується як домашнє завдання ознайомитися з першою частиною відео по збірці космічного штурмового корабля власної конструкції. Збірка проводитися без креслень і розгорток.

 

Переглядів: 85 | Додав: Admin_site | Дата: 2018-02-04

У «Судномодельному» гуртку було проведено цікаве і змістовне заняття. Вихованці активно працювали над своїми моделями, бо деякі з них були близькі до завершення. Хтось виготовляв останні деталі до своєї моделі, хтось майстрував кіль-блок для готової моделі, а деякі гуртківці старанно фарбували свої моделі. Серед вихованців є дуже працьовиті і старанні діти: Пилип Такташов, Кавилін Олексій, Іван Безродний. А також Ілля Колозін, Микита Бил'єв, Павло Буйлін. Серед молодших дітей: Біда Святослав, Гречко Віталій, Павло Кавилін та Данило Бухвалов. Діти знають, що кращі моделі будуть експонуватися на виставці початкового моделювання і бажають прийняти в ній участь. А в другій половині заняття була приємна несподіванка для дітей – вікторина на тему: «Географія та цікаві природні явища». Хлопці дуже активно відповідали на різноманітні питання, але в залік йшли тільки досконалі відповіді. Переміг Артем, дуже активними були Кавилін Олексій, Біда Святослав та Данило Бухвалов. Керівник судномодельного гуртка Братищенко Олег Федорович розвиває інтелектуальні та трудові зд ... Читати далі »

Переглядів: 110 | Додав: Admin_site | Дата: 2018-02-04

« 1 2 3 4 5 6 7 »
close