Головна » Архів матеріалів

4 червня о 10.00 буде проведений звіт керівника Позашкільного нвчального закладу Станції юних  техніків Дружківської міської ради Донецької області Братищенко Олега Федоворича.

На загальні збори запрошуються педагогічний колектив закладу, батьківський комітет та громадськість.

Збори будуть проведені за адресою: вул. Космонавтів, 40 (СЮТ), кабінет 2.1.

Переглядів: 34 | Додав: Admin_site | Дата: 2019-05-12

З 18 по 21 квітня 2019 року у місті Полтава на базі Полтавського міського центру позашкільної освіти проходив Всеукраїнський семінар-практикум суддів та тренерів судномодельного напряму («М» – швидкісні радіокеровані) під час проведення змагань Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді (юніори) на Кубок України з судномодельного спорту («М» – швидкісні радіокеровані) (IV ранг), в якому взяли участь представники Дніпропетровської, Полтавської, Миколаївської, Одеської, Донецької областей та з міста Київ. 

Під час проведення семінару було обговорено багато важливих питань стосовно судномодельного спорту. Найважливіші з них:

  • ознайомлення з новими технологіями виготовлення судномоделей «міні-експерт», «міні-моно», «міні-глісер»;
  • обговорено правила проведення змагань зі швидкісних радіокерованих моделей та місце їх проведення;
  • ... Читати далі »
Переглядів: 48 | Додав: Admin_site | Дата: 2019-04-22

20 квітня 2019 року у м. Слов’янськ на базі Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва відбувся обласний етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з повітряних зміїв з метою популяризації спортивних змагань з повітряних зміїв серед підлітків, учнівської молоді та посилення патріотичного виховання підростаючого покоління.

Програмою змагань передбачалося: стендове оцінювання моделей, виготовлених власноруч; виступи команд у 7-и турах. У змаганнях взяли участь 10 команд з міст та районів Донецької області всього було зареєстровано 47 учасників. Кожен учасник мав змогу спробувати свої сили відповідно до заявленого класу моделей.

Переможцями Змагань стали вихованці СЮТ міста Дружківки (керівник команди Братищенко Ігор Федорович):

Модель класу Z (експериментальний змій довільної форми та розмірів, що демонструє який-небудь попередньо заявлений експеримент): за ІІ місце – Волошка Дмитра, вихованця Станції юних техніків Дружківської міської ради Донецької області.

Модель класу Z3 (об’ємний змій будь-якої геометричної форми та розміру без жорсткого каркасу): за І місце – Фролова Іллю, вихованця Станції юних техніків Дружківської міської ради Донецької області; за ІІІ місце – Нерівного Олексія, вихованця Станції юних техніків Дружківської міської ради Донецької області.

Різноманітність моделей вразила суддів, а яскраві кольори та різнобарвність не залишили байдужими гостей свята. Усі присутні були в захваті від спостереження за польотами зміїв.  ... Читати далі »

Переглядів: 80 | Додав: Admin_site | Дата: 2019-04-21

З 01.04 - по 07 квітня 2019 року на базі СЮТ проводилась виставка-конкурс робіт науковотехнічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчістьтобі, Україно. Кращими моделями були визнані роботи «Судномодельного гуртка» (керівник О.ФБратищенко)
-Колозіна Іллї, вихованця СЮТ, 14 років, за роботу «Старовинний військовий корабель», Такташова Пилипа, 14 років за роботу «Вітрильна яхта», Буйліна Павла, 14 років за роботу «Підводний човен» Л-3», Биль'єва Микити, 12 років за роботу «Ракетний катер», Безродного Івана, 17 років за роботу «Панцирник «Князь Суворов»
та гуртка «Космічне макетування та конструювання ... Читати далі »

Переглядів: 54 | Додав: Admin_site | Дата: 2019-04-08

14 березяі вихованці гуртка «Моделювання  іграшки-сувеніру» (керівник Гуляєва С.М.) прийняли участь в міській виставці-конкурсі з декоративно ужиткового мистецтва «Великодній дивограй», де зайняли ІІІ місце. (Мусаєва Ілона, 7років та Миронов Микита, 8 років, за роботу «Пасхальний віночок»).

Переглядів: 16 | Додав: Admin_site | Дата: 2019-03-15

Інформаційні та веб-технології використовуються при конструюванні моделей гуртка «Космічного макетування та моделювання». Одним із цікавіших напрямків моделювання є альтернативний моделизм - створення моделі за допомогою вільної фантазії. Вихованцям пропонується як домашнє завдання ознайомитися з першою частиною відео по збірці космічного штурмового корабля власної конструкції. Збірка проводитися без креслень і розгорток.

Переглядів: 23 | Додав: Admin_site | Дата: 2019-03-11

З  18 по 21 лютого 2019 року на базі СЮТ пройшов І (міський) етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» серед учнів закладів освіти Дружківки, де вихованці гуртка «Моделювання  іграшки-сувеніру» (керівник Гуляєва С.М.) здобули три призових місця. Вдовиченко Софія, 7років та Петрушенко Оксана, 8 років, вихованки СЮТ за роботу «Хай щастить».  Валентей Софію, 11років, за роботу «Для  матусі».  Миронова Микиту та Бєлякова Іллю, 7 та 8 років, за роботу «Бережіть домашнє вогнище». Вітаємо переможців!

Переглядів: 27 | Додав: Admin_site | Дата: 2019-02-22

У «Судномодельному» гуртку було проведено цікаве і змістовне заняття. Вихованці активно працювали над своїми моделями, бо деякі з них були близькі до завершення. Хтось виготовляв останні деталі до своєї моделі, хтось майстрував кіль-блок для готової моделі, а деякі гуртківці старанно фарбували свої моделі. Серед вихованців є дуже працьовиті і старанні діти: Пилип Такташов, Кавилін Олексій, Іван Безродний. А також Ілля Колозін, Микита Бил'єв, Павло Буйлін. Серед молодших дітей: Біда Святослав, Гречко Віталій, Павло Кавилін та Данило Бухвалов. Діти знають, що кращі моделі будуть експонуватися на виставці початкового моделювання і бажають прийняти в ній участь. А в другій половині заняття була приємна несподіванка для дітей – вікторина на тему: «Географія та цікаві природні явища». Хлопці дуже активно відповідали на різноманітні питання, але в залік йшли тільки досконалі відповіді. Переміг Артем, дуже активними були Кавилін Олексій, Біда Святослав та Данило Бухвалов. Керівник судномодельного гуртка Братищенко Олег Федорович розвиває інтелектуальні та трудові здібності дітей, які необхідні їм для творчого удосконалення. Вихованці гуртка полюбляють майструвати і використовують конструкторські та аматорські навички при виготовленні моделей.

Переглядів: 47 | Додав: Admin_site | Дата: 2019-02-18

В гуртку космічного макетування та моделювання міської станції, після новорічних свят прийшла напружена пора підготовки до другого (міського) етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Гуртківці з ентузіазмом працюють над завершенням своїх робіт. Зрозуміло, що юні конструктори-умільці бажають перемогти в конкурсі та отримати заслужені винагороди. Дуже сподівається Волошко Дмитро, що його модель реактивного літака сподобається любителям моделювання. Зацікавлено працює Олексій Нерівний над виготовленням космічного робота "Святогір". Старанно працюють Раякін Олександр та Тупальський Данило, прикладаючи до діла не абиякі сили та можливості в досягненні своєї мети. Працюючи над виготовленням експонатів на виставку, діти навчаються майстерності, готуються до усвідомленого вибору професії та життєвого шляху. Керівник гуртка Братищенко Ігор Федорович пробуджує у дітей допитливість, любов до праці, науки та з ... Читати далі »

Переглядів: 56 | Додав: Admin_site | Дата: 2019-01-17

Вітальна листівка

Вітальна листівка

Переглядів: 73 | Додав: Admin_site | Дата: 2018-12-30

« 1 2 3 4 ... 6 7 »
close