Головна » 2018 » Березень » 5 » Підсумки другого (міського) етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання
3:00 PM
Підсумки другого (міського) етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

Вітаємо переможців!!!

1.1дипломом 1 ступеня

- Кушиля Артема, 10 років, вихованець СЮТ, за роботу «Вітрильна яхта», керівник Братищенко Олег Федорович;

- Бильєва Микиту, 9 років, вихованець СЮТ, за роботу «Ракетний катер», керівник Братищенко Олег Федорович;

- Кириченка Олександра, 10 років, вихованець СЮТ, за роботу «Космічний робот «Галактіон»», керівник Братищенко Ігор Федорович;

- Мозгова Данила, 9 років, за роботу «Космічний планстохід «Дослідник»», керівник Братищенко Ігор Федорович;

- Глухова Вадима, 10 років, вихованця СЮТ, за роботу «Десантний панцерник «Вихор»», керівник Братищенко Ігор Федорович;

- Майстренко Олену, 7 років, вихованку ЗШ №12, за роботу «Весняний букет», керівник Конотоп Людмила Дмитрівна.

     1.2 диплом 2 ступеня

- Бухвалова Данила, 10 років, вихованця СЮТ, за роботу «Підводний човен», керівник Братищенко Олег Федорович;

- Кавиліна Олексія, 9 років, вихованця СЮТ,за роботу «Бронекатер», керівник Братищенко Олег Федорович;

- Дмитрука Артема, 8 років, вихованця СЮТ, за роботу «Військовий панцерник «Перемога»», керівник Братищенко Ігор Федорович;

- Архіпова Кирила, 8 років, вихованця ЗШ № 8, за роботу «Космічна пожежна станція», керівник Братищенко Ігор Федорович;

- Булатова Анастасія, 7 років, вихованку ЗШ № 12, за роботу «Ялинка», керівник Карпенко Ірина Іванівна;

- Девятирикову Анну, 8 років, вихованку СЮТ, за роботу «Царівна - жабка», керівник Кедь Тетяна Володимирівна.

      1.3 диплом 3 ступеня

- Раякіна Олександра, 10 років, вихованця НВК № 10, за роботу «Танк «Україна»», керівник Братищенко Ігор Федорович;

- Мусіхіну Анастасію, 7 років, вихованку НВК № 10, за роботу «Писанкове поле», керівник Безкровна Наталя Василівна;

- Степанову Дарю, 7 років, вихованку СЮТ, за роботу «По секрету», керівник Кедь Тетяна Володимирівна;

- Степанову Дарю, 7 років, вихованку СЮТ, за роботу «Моя мрія», керівник Кедь Тетяна Володимирівна.

ІІ. За активну участь у виставці – конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання серед учнів шкіл та вихованців ПНЗ відзначити заклади:

- Станцію юних техніків (Братищенко О.Ф.);

- Загальноосвітню школу №12 (Чуприна А.С.);

- Загальноосвітню школу №7 (Рябченко О.Л.);

     - НВК №10 (Бондаренко М.Д.).

 

Переглядів: 13 | Додав: Admin_site | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
close